Diamond Opbergkast | Schuifdeuren | Met 2 Verstelbare/uitneembare Tussenplanken | 1600x700x2000(h)mm
€2.554,00
€1.915,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Opbergkast | Schuifdeuren | Met 2 Verstelbare/uitneembare Tussenplanken | 1600x700x2000(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.554,00
U bespaart €638,50 (25%)
€1.915,50 excl. btw
€2.317,76 incl. btw
Of €772,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TAP167-SA1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Opbergkast | Schuifdeuren | Met 2 Verstelbare/uitneembare Tussenplanken | 1600x700x2000(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Rvs Doorgeefkasten Met Schuifdeuren. Extra voordelen: uitneembare onderdelen. Het gewicht bedraagt 125,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- 2 versterkte tussentabletten uitneembaar en verstelbaar in hoogte.- Schuifdeuren (dubbele wand) met ingewerkte handgrepen.- Uitvoering in RVS 18/10 AISI 304/441 (geborstelde afwerking).- RVS poten met regelbare stelvoeten.Afmeting 1600x700x2000(h)mm
Gewicht 165kg
Specificaties
| Breedte | 1600mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 2000mm |
| Gewicht | 165Kg |
| Volume | 2.85 |
Bestel de Diamond Opbergkast | Schuifdeuren | Met 2 Verstelbare/Uitneembare Tussenplanken | 1600x700x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TAP167-SA1 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



