Robot Coupe Gardemixer | Ultra | Regelbare Snelheid (250-1.500rpm) | Cap. 100l | 0.5kw (230v) | ø125x800(h)mm
€715,00
€607,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Robot Coupe Gardemixer | Ultra | Regelbare Snelheid (250-1.500rpm) | Cap. 100l | 0.5kw (230v) | ø125x800(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€715,00
U bespaart €107,25 (15%)
€607,75 excl. btw
€735,38 incl. btw
Of €245,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | MP450XLFWULTRA |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze gardemixer Robot Coupe is robuust en efficiënt, gemaakt voor intensief gebruik in de grotere horecagelegenheden en de extra sterke motor zorgt voor een snelle verwerkingstijd.
Optimaal GebruiksgemakDe garde en motorblok zijn gemaakt hoogwaardig RVS, voor een lange levensduur het apparaat en eenvoudige reiniging. Doordat de garde demonteerbaar is, wordt de reiniging nog simpeler gemaakt. Je stelt het apparaat de draaiknop eenvoudig in 250 tot 1500 RPM.
Complete UitrustingDe stevige, ergonomische handgreep zorgt voor optimaal gebruikscomfort, en de nok op het motorblok kan gebruikt worden als steunpunt op de rand bijvoorbeeld een pan. Het 'EasyPlug' snoer is eenvoudig te verwijderen voor opberging/reiniging en de snelheid het apparaat is traploos in te stellen met de draaiknop. Deze uitgebreide set bevat een ophangrek, garde, motorblok en een snoer.
Bestel de Robot Coupe Gardemixer | ULTRA | Regelbare Snelheid (250-1.500RPM) | Cap. 100L | 0.5kW (230V) | Ø125x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakDe garde en motorblok zijn gemaakt hoogwaardig RVS, voor een lange levensduur het apparaat en eenvoudige reiniging. Doordat de garde demonteerbaar is, wordt de reiniging nog simpeler gemaakt. Je stelt het apparaat de draaiknop eenvoudig in 250 tot 1500 RPM.
Complete UitrustingDe stevige, ergonomische handgreep zorgt voor optimaal gebruikscomfort, en de nok op het motorblok kan gebruikt worden als steunpunt op de rand bijvoorbeeld een pan. Het 'EasyPlug' snoer is eenvoudig te verwijderen voor opberging/reiniging en de snelheid het apparaat is traploos in te stellen met de draaiknop. Deze uitgebreide set bevat een ophangrek, garde, motorblok en een snoer.
Specificaties
| Serie | Robot Coupe ULTRA |
|---|---|
| Type | MP 450 FW |
| Uitvoering | Bedraad |
| Capaciteit | ≤ 100 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | 250 - 1500 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 280 mm (staaf) |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof (behuizing), RVS (garde/motorblok) |
| Bijgesloten | Garde, ophangrek |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Diameter | 125 mm |
| Hoogte | 800 mm |
Bestel de Robot Coupe Gardemixer | ULTRA | Regelbare Snelheid (250-1.500RPM) | Cap. 100L | 0.5kW (230V) | Ø125x800(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | MP450XLFWULTRA |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







