Unninox Afzuigkap Doosmodel | Rvs | 2800x950x400(h)mm
€1.340,00
€938,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Afzuigkap Doosmodel | Rvs | 2800x950x400(h)mm | 2800x950x400(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.340,00
U bespaart €402,00 (30%)
€938,00 excl. btw
€1.134,98 incl. btw
Of €378,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-2809540-H |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur roestvrij staal AISI 430
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 °
Standaard met ingebouwde Led spot 4x 5W (230v)
Standaard uitgevoerd met vet aftapkraan
Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
Labyrintfilters: 5 stuks
Gewicht: 32 kg
Afmeting: 2800x950x400(h)mm
Bestel de UNNINOX Afzuigkap Doosmodel | RVS | 2800x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 °
Standaard met ingebouwde Led spot 4x 5W (230v)
Standaard uitgevoerd met vet aftapkraan
Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
Labyrintfilters: 5 stuks
Gewicht: 32 kg
Afmeting: 2800x950x400(h)mm
Specificaties
| Breedte | 2800mm |
|---|---|
| Diepte | 950mm |
| Hoogte | 400mm |
Bestel de UNNINOX Afzuigkap Doosmodel | RVS | 2800x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-2809540-H |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



