Unninox Rvs Spoelwerktafel Met Rechts 1 Spoelbak en Bodemschap Zelfmontage | Met Achteropstand | 1000x700x850(h)mm
€735,00
€514,50
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Rvs Spoelwerktafel Met Rechts 1 Spoelbak en Bodemschap Zelfmontage | Met Achteropstand | 1000x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€735,00
U bespaart €220,50 (30%)
€514,50 excl. btw
€622,55 incl. btw
Of €207,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | ST-1007085-1LS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Spoelwerktafel met rechts 1 spoelbak,
Zelfmontage
Afmeting kuip 500x500x300(h)mm
Vierkant profiel 40x40mm
Met opstaande rand
Met bodemschap
Bovenblad RVS AISI 304
Bestel de UNNINOX RVS Spoelwerktafel met rechts 1 spoelbak en bodemschap zelfmontage | Met achteropstand | 1000x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zelfmontage
Afmeting kuip 500x500x300(h)mm
Vierkant profiel 40x40mm
Met opstaande rand
Met bodemschap
Bovenblad RVS AISI 304
Specificaties
| Breedte | 1000mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
Bestel de UNNINOX RVS Spoelwerktafel met rechts 1 spoelbak en bodemschap zelfmontage | Met achteropstand | 1000x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | ST-1007085-1LS |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



