Unninox Spoelwerktafel | Rvs | Spoelbak + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 800x700x850(h)mm
€677,00
€473,90
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Spoelwerktafel | Rvs | Spoelbak + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 800x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€677,00
U bespaart €203,10 (30%)
€473,90 excl. btw
€573,42 incl. btw
Of €191,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | STF-807085-1 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Kuip afmeting 500x500x300(h)mm
Zelfmontage
Met bodemschap
Met opstaande rand
Verstelbaar in hoogte
Vierkant profiel 40x40mm
800(l)x700(d)x850(h)mm
Bestel de UNNINOX Spoelwerktafel | RVS | Spoelbak + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zelfmontage
Met bodemschap
Met opstaande rand
Verstelbaar in hoogte
Vierkant profiel 40x40mm
800(l)x700(d)x850(h)mm
Specificaties
| Breedte | 800mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
Bestel de UNNINOX Spoelwerktafel | RVS | Spoelbak + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | STF-807085-1 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



