Diamond Onderstel | Diamond Tunneloven Dia-ftgv40/58-n | Wielen (geremd) | 765x580x620(h)mm
€862,00
€646,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Onderstel | Diamond Tunneloven Dia-ftgv40/58-n | Wielen (geremd) | 765x580x620(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€862,00
U bespaart €215,50 (25%)
€646,50 excl. btw
€782,27 incl. btw
Of €260,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | SFTGV40/58-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit onderstel is speciaal geschikt voor de Diamond pizza-tunneloven op gas met artikelnr. DIA-FTGV40/58-N. Het onderstel is uitgevoerd in extra stevig RVS en heeft 4 zwenkwielen, waarvan 2 geremd.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemd apparaat. De productafbeeldingen dienen ter illustratie, dit betreft alleen het onderstel; bijbehorende tunneloven is apart verkrijgbaar.
Bestel de Diamond Onderstel | Diamond Tunneloven DIA-FTGV40/58-N | Wielen (Geremd) | 765x580x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemd apparaat. De productafbeeldingen dienen ter illustratie, dit betreft alleen het onderstel; bijbehorende tunneloven is apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 27 kg |
| Breedte | 765 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 620 mm |
Bestel de Diamond Onderstel | Diamond Tunneloven DIA-FTGV40/58-N | Wielen (Geremd) | 765x580x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | SFTGV40/58-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


