Diamond Rooster "v" Vorm Cbq-075 685x535mm
€600,00
€450,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Rooster "v" Vorm Cbq-075 685x535mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€600,00
U bespaart €150,00 (25%)
€450,00 excl. btw
€544,50 incl. btw
Of €181,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BRC/75-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Rooster "V" vorm CBQ-075 685x535mm
Bestel de Diamond Rooster "V" vorm CBQ-075 685x535mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 685mm |
|---|---|
| Diepte | 535mm |
| Gewicht | 8.7kg |
Bestel de Diamond Rooster "V" vorm CBQ-075 685x535mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BRC/75-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

