Diamond Rooster "v'' Vorm Cbq-120 1060x625mm
€770,00
€577,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Rooster "v'' Vorm Cbq-120 1060x625mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€770,00
U bespaart €192,50 (25%)
€577,50 excl. btw
€698,78 incl. btw
Of €232,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BRC/120-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Rooster "V'' vorm CBQ-120 1060x625mm
Bestel de Diamond Rooster "V'' vorm CBQ-120 1060x625mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 1060mm |
|---|---|
| Diepte | 625mm |
| Gewicht | 15.5kg |
Bestel de Diamond Rooster "V'' vorm CBQ-120 1060x625mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BRC/120-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



