Diverso by Diamond Opzetkoelvitrine | 8x 1/4 GN | +2°c/+8°c | 1800x335x440(h)mm
€777,00
€582,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Opzetkoelvitrine | 8x 1/4 GN | +2°c/+8°c | 1800x335x440(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€777,00
U bespaart €194,25 (25%)
€582,75 excl. btw
€705,13 incl. btw
Of €235,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ASM/185 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De opzetkoelvitrines met glazen kap Diverso by Diamond zijn verkrijgbaar in diverse formaten met capaciteit voor 1/3 GN of 1/4 GN, zodat er voor haast elke situatie wel een passend model beschikbaar is. De vitrines kunnen eenvoudig op een werkoppervlak of bijvoorbeeld op een bijpassende pizzawerkbank worden geplaatst, zodat je altijd gekoelde producten en ingrediënten binnen handbereik hebt!
Effectieve KoelingHet apparaat is uitgevoerd met statische koeling met temperatuurbereik +2°C/+8°C, serpentijnverdamper in de bodem en wanden, automatische ontdooiing én automatische condensverdamping, waarbij de digitale bediening met duidelijk display voor eenvoudig instellen zorgt. Daarnaast maakt de vitrine gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe glazen kap boven de GN-ruimte beschermt de inhoud tegen stof en bevuiling en is gemaakt gehard glas, voor optimale veiligheid. De behuizing en de binnenruimte de opzetkoelvitrine zijn voedselveilig austenitisch RVS met geborstelde afwerking.
De binnenruimte is geschikt voor GN-bakken met een maximum hoogte 150 mm, voor optimale benutting de inhoud. Daarnaast is de condensorventilator voorzien een vetfilter, voor extra bescherming de koelunit, en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing. Bovendien is een speciaal set extra hoge RVS stelpoten beschikbaar om de opzetkoelvitrine verhoogd te kunnen plaatsen en extra werkruimte onder de vitrine te kunnen creëren (180 - 210 mm; artikelnr. DIA-P/ST-TK).
Let op, de opzetkoelvitrine wordt geleverd zonder GN-bakken; deze zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Diverso by Diamond Opzetkoelvitrine | 8x 1/4 GN | +2°C/+8°C | 1800x335x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingHet apparaat is uitgevoerd met statische koeling met temperatuurbereik +2°C/+8°C, serpentijnverdamper in de bodem en wanden, automatische ontdooiing én automatische condensverdamping, waarbij de digitale bediening met duidelijk display voor eenvoudig instellen zorgt. Daarnaast maakt de vitrine gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe glazen kap boven de GN-ruimte beschermt de inhoud tegen stof en bevuiling en is gemaakt gehard glas, voor optimale veiligheid. De behuizing en de binnenruimte de opzetkoelvitrine zijn voedselveilig austenitisch RVS met geborstelde afwerking.
De binnenruimte is geschikt voor GN-bakken met een maximum hoogte 150 mm, voor optimale benutting de inhoud. Daarnaast is de condensorventilator voorzien een vetfilter, voor extra bescherming de koelunit, en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing. Bovendien is een speciaal set extra hoge RVS stelpoten beschikbaar om de opzetkoelvitrine verhoogd te kunnen plaatsen en extra werkruimte onder de vitrine te kunnen creëren (180 - 210 mm; artikelnr. DIA-P/ST-TK).
Let op, de opzetkoelvitrine wordt geleverd zonder GN-bakken; deze zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Capaciteit | 8x 1/4 GN (≤ H 150 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Hoogte | 440 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Opzetkoelvitrine | 8x 1/4 GN | +2°C/+8°C | 1800x335x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ASM/185 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


